Devlet Bahçeli, MHP 14. Olağan Büyük Kurultayı’nda konuşuyor

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP 14. Olağan Büyük Kurultayı’nda konuşuyor.

Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları şöyle 

“Sizler gibi dava arkadaşlarına sahip olduğum için bahtiyarım. Verdiğiniz güvenle bastığınız yerleri titreten güçtesiniz. Ötelerin ötesinden geliyor yürekli sesiniz. Gün oldu şehadet düştü hayat sahnemize, gün oldu tanık olduk saldırılara. Aldanmadık satanlara, aldırış etmedik dünya saltanatına. Türkiye ve Türk sevdamızdan vazgeçersek gök girsin kızıl çıksın. 

Ülkümüzden dönersek, döneklere güvenirsek gök girsin kızıl çıksın. Yeni yüzyıla damgamızı vurmazsak gök girsin kızıl çıksın. Haktan hakikatten milim ayrılırsak gök girsin kızıl çıksın. Türkiye ve Türk sevdamızdan vazgeçersek gök girsin kızıl çıksın

 

Bahçeli’nin kolu sargıya alındı; MHP’den açıklama 

14. Olağan Büyük Kurultayı öncesinde omuz burkulması sonucu Bahçeli’nin kolunda bir incinme meydana geldi. MHP’nin sosyal medyasından yapılan paylaşımda, “Milliyetçi Hareket Partisi 14. Olağan Büyük Kurultayına hamd olsun hazır, kongre öncesi Sn. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ters bir harekete bağlı olarak, omuz burkulması sonucu kolunda bir incinme olmuştur, kendisine geçmiş olsun diyerek, nazarlığımız kabul ediyoruz. Rabbim korusun” ifadeleri kullandı.

Ayrıntılar geliyor… 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x