Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan önemli açıklamalar

İşte Erdoğan’ın konuşmasından satır başları: Mersin, daima ülkemizin vitrin şehirlerinden biri oldu. Mayıs ayı seçimlerinde Cumhurbaşkanlığı’nda yüzde 40, Meclis’te yüzde 38 oy oranı ile verdiğiniz destek için sizlere teşekkür ediyorum. Katılıma bakıyorum. Bugün Mersin, ne kadar burada biliyor musunuz? 85 bin. Mersin, bir başkasın bugün. 

MERSİN’İ BUNLARA TESLİM EDEMEYİZ

31 Mart akşamı inşallah İstiklal Marşı’na var mısın Mersin? Mersin bu işi bitirdi. Muhalefet ne getirdi? Bunların getireceği hiçbir şey yok. Mersin’e hiçbir yatırım yapmayanları siz çok iyi biliyorsunuz. Burada hangi belediye vardı? CHP belediyesi. CHP belediyesi Mersin’e ne verdi? Öyleyse artık daha biz bu güzel Mersin’imizi bunlara teslim edemeyiz. Öyleyse Akdeniz’de nasıl destan yazdıysak biz istiyoruz ki Mersin’in tamamında destan yazalım. Öyleyse durmak yok, yola devam. Sadece istismar siyaseti ile bu şehrin önünü tıkayanlara, kendi mensuplarından bile tahammül edemeyenler görüyoruz.

KENDİLERİ İLE UĞRAŞAN MUHALEFET SADECE BİZDE VAR

Kardeşlerim bunlarda vizyon yok, program yok, proje yok. Hayalleri kendi çıkarları ile sınırlı. Eskiler otu çek,köküne bak derler. Bunlar bu… Bunların milletvekilleri ne ki, Mersin’deki adayları o olsun. Kendi aralarında DEM’lenmekten başka işe vakitleri kalmıyor. Mersin’in beklentilerine cevap verecek niyet sahibi bile değilller. Kendi kendileri ile uğraşan muhalefet sadece benim ülkemde var.

ŞEHRİN YILLARINI ÇALDILAR

Geçtiğimiz seçimlerde hesapsız vaatlerle işe gelenleri hatırlayın. Hangisi verdiği sözü yerine getirdi.  Şehrin yıllarını çalan bunlar değil mi? Bakanlıkların yaptıkları yatırımlar dışında, Mersin’e tek bir çivi çakmadan oy isteyenlere gerekli cevabı vermek gerekmez mi? Geriye düşen Mersin’in hesabını sormayacak mısınız? 

DEM MÜPTELALARININ DEVRİNİ KAPATALIM

DEM müptelalarının devrini kapatalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x